O NAS

O firmie LOXAN Polska

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe LOXAN POLSKA sp.z o.o. prowadzi działalność w zakresie realizacji budowy obiektów przemysłowych; między innymi takich jak; Zakłady produkcyjne, Hale składowe, Fabryki, Magazyny, Biurowce.

Zajmujemy się również produkcją oraz montażem Paneli i Kasetonów w systemie Elewacji Wentylowanej LOXAN, z blach; Stalowych, Corten, Nierdzewnych, Aluminiowych jak również nowoczesnych Elewacji z Płyt Kompozytowych; HPL, Alucobond, Stacobond, Raynobond.

Oferujemy kompleksową obsługę i realizację od etapu projektowania do stanu pod klucz. Zapewniamy fachowe doradztwo, obsługę projektową i inwestycyjną. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, uwzględniając specyfikę i przeznaczenie jego budynku.

Jesteśmy przedsiębiorstwem które stara się, aby wszelkie rozwiązania i materiały odznaczały się zarówno wysoką jakością, oraz nowoczesnością konstrukcji jak również w szczególności atrakcyjnością architektoniczną. Posiadamy bogate wyposażenie techniczne oraz własny nowoczesny park maszynowy. Dajemy gwarancje wysokiej jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa stosowanych materiałów.

Gwarantujemy, że w obszarze swojego działania jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem wobec czego zapraszamy Państwa do wzajemnej współpracy.

                   
       

 

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

STALOWE KASETONY ELEWACYJNE

HALE STALOWE

OBRÓBKI BLACHARSKIE

ELEWACJA Z PŁYT KOMPOZYTOWYCH

ELEWACJA Z PŁYT WŁÓKNO-CEMENT

PARAPETY